Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Dąbrowice

Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Witawa - Dzięgost

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ogłoszenie.pdf (PDF, 5.6MB) 2020-05-19 13:02:39 5.6MB 673 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 siwz.docx 2020-05-19 13:02:39 127KB 490 razy
2 z1 (1).doc 2020-05-19 13:02:53 48.KB 437 razy
3 z2 (1).doc 2020-05-19 13:03:06 41KB 467 razy
4 z3.doc 2020-05-19 13:03:25 46.KB 449 razy
5 z4.doc 2020-05-19 13:03:38 43KB 429 razy
6 zal5.docx 2020-05-19 13:03:56 28.KB 462 razy
7 zal6.docx 2020-05-19 13:04:11 25.KB 450 razy
8 zal7.docx 2020-05-19 13:04:22 18.KB 441 razy
9 istotne postanowienia umowy.doc 2020-05-19 13:06:10 168KB 465 razy
10 przedmiar.pdf 2020-05-19 13:06:22 695KB 463 razy
11 Tytułówka-pbw.pdf 2020-05-19 13:06:45 361KB 469 razy
12 OPIS TECHNICZNY Witawa.pdf 2020-05-19 13:06:58 925KB 508 razy
13 Część rysunkowa.7z 2020-05-19 13:08:57 5.6MB 476 razy
14 SOR opis Witawa-Dzięgost.pdf 2020-05-19 13:21:11 307KB 481 razy
15 Mapki.7z 2020-05-19 13:21:52 10.MB 452 razy
16 STWIORB.7z 2020-05-19 13:22:20 5.9MB 447 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 protokół z otwarcia ofert.pdf (PDF, 724KB) 2020-06-03 14:57:16 724KB 600 razy
Wynik postępowania
1 zawiadomienie.pdf (PDF, 754KB) 2020-06-09 13:58:32 754KB 587 razy
Udzielenie zamówienia
1 ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.pdf (PDF, 1.0MB) 2020-06-22 15:27:39 1.0MB 575 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Patrycja Dębicka 19-05-2020 13:02:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Patrycja Dębicka 19-05-2020
Ostatnia aktualizacja: Patrycja Dębicka 22-06-2020 15:27:39